ad image
ad image
ad image

निशानलाई समर्थकहरुद्वारा एयरपोर्टमा भव्य स्वागत [ भिडियो सहित ]

0
Shares
निशानलाई समर्थकहरुद्वारा एयरपोर्टमा भव्य स्वागत [ भिडियो सहित ]

र्चित रियालिटी सो ‘नेपाल आइडल’ ग्राण्ड फिनाले सकिएपश्चात कतारबाट आइडलका टिम स्वदेश फर्कने क्रम जारि छ । कतारबाट फर्किएका बुद्ध लामा, निशान भट्टराई र प्रताप दास सहितको टिमलाई एयरपोर्टमा भव्य स्वागत गरिएको छ । आइतबार राति ९ बजे फर्किएका शिर्ष ३ सहित शिर्ष १२ प्रतिष्पर्धीलाई एयरपोर्टमा भव्य स्वागत गरिएको हो ।

कतारबाट नेपाल फर्किदा निशान भट्टराईको अनुहारमा खासै उत्साह देखिएको थिएन । हजारौ समर्थक र आफन्तजन निशानलाई स्वागत गर्न एयरपोर्ट पुगेका थिए । समर्थकहरुको माया र सहभागिता भने उत्साहजनक थियो । गत शुक्रबार भएको नेपाल आइडलको फाइनलमा निशान भट्टराई नेपाल आइडलका फर्स्ट रनर अप भएका थिए । ‘नेपाल आइडलको शान, निशान’ भन्ने नाराको साथमा नेपाल आइडलमा उत्कृष्ट प्रस्तुति दिइ निशान करोडौ नेपाली मनका ढुकढुकी बनिसकेका छन ।

हेर्नुहोस भिडियोमा:

९ आश्विन २०७४, सोमबार २२:०१ मा प्रकाशित
ad image