एनआरएनएका एजेन्डाहरु परिमार्जित भईरहेका छन् : अर्जुन कुमार श्रेष्ठ,-केन्द्रीय सचिव -एनआरएनए

जर्मनीको फ्रैन्कफर्टमा सम्पन्न गैर आवासीय नेपाली संघको दशौं यूरोपेली क्षेत्रीय बैठक तथा आठौं महिला सम्मेलनका बेला संसारभरबाट उपस्थित भएका गैर आवासीय नेपालीहरुका बीचमा संघका विभिन्न एजेण्डाहरुका विषयमा छलफल भईरहको सन्दर्भमा संघका सचिव अर्जुन कुमार श्रेष्ठसँग कुराकानी गरिएको थियो । कुराकानीका क्रममा सचिव श्रेष्ठले संघका हरेक पटकका बैठक तथा सम्मेलनहरुमा यसका एजेण्डाहरु परिमार्जन हुँदै अगाडि बढिरहेका बताएका छन् । फ्रैन्कफर्टमा जारी बैठकका बेला उहाँसँग समसामयिक विषयमा गरिएका कुराकानीको सार संक्षेप :

यसमा तपाइको मत

तपाईको प्रतिक्रियाहरु

  • खेम भट्ट: एक असल मान्छे । समाजको mild stone .बिचारको धनि । हामिले ऊहाबाट सिक्नुपर्ने धेरै ।।
  • सूर्य नेपाल: वर्तमान प्रचन्ड – कांग्रेसको संयुक्त सरकारले गरेको फाष्टट्रेक र चीनसंगको ओविआर महत्वपूर्ण कार्य...