युएईमा नचाए गोविन्दले निता र जियानलाई

युएई । चलचित्र ‘रेश’ को छायांकनको लागी यतिवेला चलचित्र युनिट युएईमा छन् । चलचित्रमा रहेको दुई वटा गीतको छांयाकनका लागी चलचित्रका नायक विसाल रेग्मी ‘जियान’ तथा नायीका निता ढुगांना तथा चलचित्रका नृत्य निर्देशक गोविन्द राई लगायतको टोली युएई आएको हो । माता पाथीभरा फिल्मस् प्रालीको ब्यानरमा तयार हुन लागेको चलचित्रका निर्देशक किसोर सुब्बा हुन् । सुब्बाले यसअघि खुर्पा, खुकुरी, मिसन नेपाल लगाएतका चलचित्र निर्देशन गरीसकेका छन् ।
एक सातादेखी चलचित्रको दुई गीत युईएको विभिन्न रमणीय स्थानहरुमा छायांकन भईरहेको चलचित्रका नृत्य निर्देशक बसन्त राईले जानकारी दिए । आनन्द कार्कीको संगीत रहेको गीतमा चलचित्रमा रहेको गीतमा अन्जु पन्त, दिप राजन, सुजता उपाध्याय, नारायण, लगायतको स्वर रहेको छ । छायांकन यसअधि नै सकिएको भएपनि गीत भने अहिलेमात्र सुटिङ भएको हो ।

यसमा तपाइको मत

तपाईको प्रतिक्रियाहरु

  • खेम भट्ट: एक असल मान्छे । समाजको mild stone .बिचारको धनि । हामिले ऊहाबाट सिक्नुपर्ने धेरै ।।
  • सूर्य नेपाल: वर्तमान प्रचन्ड – कांग्रेसको संयुक्त सरकारले गरेको फाष्टट्रेक र चीनसंगको ओविआर महत्वपूर्ण कार्य...