गीत लेखनमा कहिल्यै कलम रोक्दिनँ : स्वेता

गीतकार स्वेता पुन मगर को गीती एल्बम स्वेता सार्वजनिक भएको छ । एल्बममा डान्सिड्ड र आधुनिक गरी चार वटा गीत समावेश छ । गीतमा प्रमोद खरेल, मिलन अमात्य र मेलिना राईले स्वर भरेका छन् ।
एल्बममा रहेका गितमध्ये मन्दिरझै चोखो बोलमा रहेको गीतको म्यूजिक भिडियो समेत सार्वजनिक भएको छ । जुन गितमा मेलिना राईको स्वर सुन्न सकिन्छ । प्रेम लामाले निर्देशन गरेको भिडियोमा स्वयम् गीतकार स्वेता र भुपेन्द्र क्षेत्रीले अभिनय गरेका छन् । मेलिनाको सुमधुर स्वरमा रहेको गीत तथा मेहनत गरेर बनाइएको भिडियोलाई सबै दर्शक श्रोताले मन पाराएको निर्देशक लामाले बताए ।
गीतकार स्वेता म्याग्दी जल्लाको दानागाउंमा जन्मिएकी हुन् । नेपालमै बस्ने इच्छा हुदाहुदै समय र परिस्थितिले उनलाई बेलायतर्फ डोर्यायो । बाध्यताले देश छाड्नुपरेपनि गीतसंगित र आफूभित्रको सिर्जनालाई कहिल्यै छाड्न सकिनन् स्वेताले । सानै उमेरदेखी सिर्जनशील स्वेता नेपाली गीतसंगितलाई मनबाटै मायां गर्ने गरेको र संगीतबाट टाढा जान नकस्ने बताउंछिन् ।
सांगीतिक एल्बम निकाल्ने चाहाना पहिलेदेखिकै भएको र ढिलै भएपनि आफ्नो गीती एल्बम आफ्नै देशमा सार्वजनिक गर्न पाउंदा निकै गर्व लागेको उनले बताईन् । आफूले लेखेको गीतको सबैजनाबाट प्रशंशा र सकारात्मक प्रतिक्रिया पाएकोले यस क्षेत्रमा अघि बढ्न थप हौसला तथा प्रेरणा मिलेको स्ेताले बताईन् ।
आउने दिनमा दर्शक स्रोताको रुचिअनुसारका गीत लेख्दै जाने बताउंदै नोपली गीत लेखनमा आफ्नो कलम कहिल्यै नरोकिने बताईन् ।

यसमा तपाइको मत

तपाईको प्रतिक्रियाहरु

  • खेम भट्ट: एक असल मान्छे । समाजको mild stone .बिचारको धनि । हामिले ऊहाबाट सिक्नुपर्ने धेरै ।।
  • सूर्य नेपाल: वर्तमान प्रचन्ड – कांग्रेसको संयुक्त सरकारले गरेको फाष्टट्रेक र चीनसंगको ओविआर महत्वपूर्ण कार्य...